Aktualności, bieżące wydarzenia, komunikaty

VIII Halowe Mistrzostwa „Mielno 2011”.

Data publikacji 18.09.2015

W dniach 1-3 grudnia b.r. odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2011”. W zawodach uczestniczyło kilkanaście drużyn reprezentujących służby mundurowe z całego kraju. W tym gronie znalazła się drużyna toruńska startująca pod barwami IPA Toruń. Reprezentacja naszego Regionu

W dniach 1-3 grudnia 2011r. odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2011”. W zawodach uczestniczyło kilkanaście drużyn reprezentujących służby mundurowe z całego kraju. W tym gronie znalazła się drużyna toruńska startująca pod barwami IPA Toruń. Reprezentacja naszego Regionu prezentowała się bardzo okazale i choć nie zdobyła medalowej pozycji to wyglądem (bardzo gustowne stroje) i postawą na boisku zasłużyła na wyróżnienie. Udział naszych reprezentantów w turnieju to zasługa wiceprzewodniczącego Zarządu Regionu IPA Toruń Jana Norkowskiego, który występował w turnieju w charakterze kierownika drużyny. Bez jego determinacji i pomysłowości start toruńskich zawodników pozostałby niezauważony. Wsparcia udzieliły również ZW NSZZP i Grupa Wojewódzka IPA w Bydgoszczy, a także Honorowy Konsul Litwy Jerzy Bańkowski oraz Tomasz Hinczewski z Przedsiębiorstwa Budowlanego TOMBUD i Dariusz Tarczykowski z z firmy Eko-Radon. Serdecznie im za to dziękujemy.

17. Komenda Miejska Policji w Bełchatowie

Niejako rozpędem toruńska drużyna zaraz po turnieju w Mielnie wystartowała w VIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZP, który odbył się w Bydgoszczy 12 grudnia 2011r. Toruńscy piłkarze w stawce 20 zespołów zajęli III miejsce i zdobyli okazały puchar. Warto podkreślić, że najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Zieliński a królem strzelców Krzysztof Kowalkowski – obaj reprezentujący barwy IPA Toruń.

Zawodnikom i kierownikowi drużyny składamy serdeczne gratulacje.