Wiadomości

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podsumował pracę toruńskich policjantów

Data publikacji 11.01.2018

"Słowa szczególnego podziękowania należą się Radzie Miasta i Radzie Powiatu Toruńskiego na czele z Prezydentem Miasta Torunia i Starostą Toruńskim za zaangażowanie na rzecz toruńskich policjantów". Za wszelkie wsparcie Prezydentowi P. Michałowi Zalewskiemu i Staroście P. Mirosławowi Graczyk podziękował Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy.

Podczas odprawy rocznej, która odbyła się dzisiaj (11.01.2018)  o godzinie 10:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu, Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, insp. Paweł Spychała skierował szczególne podziękowania w stronę Prezydenta Miasta Torunia P. Michała Zaleskiego oraz Starosty Toruńskiego Pana  Mirosława Graczyka.  Słowa podziękowania dotyczyły  wsparcia jakiego w 2017 roku udzieliły, toruński magistrat oraz Starostwo Powiatowe, Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy podczas odprawy podsumował pracę i  wyniki osiągnięte przez toruńskich policjantów. Podziękował Komendantowi Miejskiemu Policji w Toruniu, jego zastępcom a oraz kadrze kierowniczej a za ich pośrednictwem wszystkim funkcjonariuszom policji i pracownikom za  ich ciężką pracę, zaangażowanie w każdą z ludzkich spraw i codzienną  służbę  w celu  nieustannego  podnoszenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu. Policjantom za zaangażowanie i współpracę podziękowali również szefowie toruńskich prokuratur.

 

Powrót na górę strony