Wiadomości

Policjantka czytała dzieciom bajkę do snu

Funkcjonariuszka z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu na antenie „Radia Kuropatwa” czytała najmłodszym słuchaczom bajkę na dobranoc. Redaktorzy przygotowali na tę okazję książeczkę dla dzieci pod tytułem „Mam przyjaciela policjanta” Ralfa Butschkowa.

Wczoraj (25.09.23) wieczorem w studiu Radia Kuropatwa asp. Dominika Bocian z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu spotkała się z redaktorami, by wspólnie poprowadzić na żywo „Bajkową Kuropatwę”. Audycja cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych słuchaczy.

Dzieci w ramach tej nietypowej dobranocki mogły wysłuchać w całości bajki „Mam przyjaciela policjanta” Ralfa Butschkowa, czytanej przez policjantkę.
Maluchy dowiedziały się podczas audycji, na czym polega praca policjanta, jak wygląda jego codzienna służba oraz dlaczego czasem policjanci muszą się bardzo spieszyć i włączać sygnały uprzywilejowania.

Mamy nadzieję, że bajka przypadła do gustu małym słuchaczom. Może kilku z nich odkryło w sobie nowe marzenie, by zostać policjantem w przyszłości!

 

Powrót na górę strony